Dzisiejszy dzień

22 wrzesień 2019

Aktualny czas
   00:00:00

 Nowości

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na spotkanie wyborcze dnia 01.09.2014 r. o godz. 18:00 które odbędzie się w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej Koło przy ul. Ciołka 19/25.


Wydawnictwo Stowarzyszenia Mieszkańców Grunt To Warszawa WspółpracaStowarzyszenie Spółdzielców Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości "Konfederacja Warszawska"

Szanowni Państwo!


   Nawiązując do akcji poparcia projektu Uchwały Rady Miasta w sprawie przekształcenia wieczystego użytkowania gruntów we własność z zastosowaniem 95 % bonifikaty, niniejszym informuję, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

   Prosimy o włączenie się do akcji zbierania podpisów popierających uchwałę.

   Przygotowujemy do wydania specjalny numer Głosu Syreny poświęcony wyłącznie wyżej wymienionej akcji. Wszelkie propozycje prosimy kierować bezpośrednio do redakcji Głosu Syreny redakcja@glos-syreny.waw.pl.

   Razem możemy doprowadzić do uwłaszczenia gruntów na korzystnych warunkach dla Mieszkańców i Zarządu m. st. Warszawy.

   Przypomnę, że w 2003r z naszej inicjatywy powstała ogólnopolska akcja zbierania podpisów w sprawie utrzymania 7% stawki podatku VAT na usługi budowlane i nie wprowadzanie stawki podatku VAT na ustanawianie praw do mieszkań - było warto !!!!

Powtórzmy akcję teraz !!!!!!Basia RóżewskaP.S. W załączeniu przesyłam projekt Uchwały Rady Miasta i ankietę do zbierania podpisów oraz treść ogłoszenia, które wzorem innych Spółdzielni Mieszkaniowych proponuję wywiesić na klatkach schodowych. Projekt uchwały Rady Miasta
 Lista poparcia
 Ogłoszenie


Kopiowanie materiałów zawartych na stronie - ZABRONIONE