Dzisiejszy dzień

22 sierpień 2019

Aktualny czas
   00:00:00

 Nowości

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na spotkanie wyborcze dnia 01.09.2014 r. o godz. 18:00 które odbędzie się w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej Koło przy ul. Ciołka 19/25.


Wydawnictwo Stowarzyszenia Mieszkańców Grunt To Warszawa WspółpracaStowarzyszenie Spółdzielców Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości "Konfederacja Warszawska"

Zdaje się , że wiedza dotycząca planowanej prywatyzacji (sprzedaży) SPECU nie jest zbyt powszechna. Dlatego też, informujemy mieszkańców - UWAGA miasto chce sprzedać SPEC. Co więcej jest w tym procesie na tyle zaawansowane, że Pani Prezydent jest przekonana, że uda jej się uprzedzić inicjatywy (oczywiście osobne) PIS i SLD zmierzające do zebrania 130 000 podpisów w celu zwołania referendum mieszkańców w tej sprawie.

Przyjmijmy za dobrą monetę argumenty, że są potrzebne pieniądze na dokończenie innych inwestycji. Nie blokujmy prywatyzacji a wręcz przeciwnie wyłóżmy własne pieniądze i kupmy SPEC. Tylko tą drogą unikniemy drastycznej podwyżki cen ciepła (Warszawa ma dziś najtańszą energię cieplną) - więc zaoszczędzimy w przyszłości a dziś zrobimy niewyobrażalnie dobry interes, co stwierdzi każdy kto choć pobieżnie zapozna się za operatem szacunkowym.

Dlaczego ma to zrobić ktoś inny?

Potrzeba 750 milionów.

Stać nas na to!

Czekamy na deklaracje określające możliwe zaangażowanie finansowe spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, funduszy inwestycyjnych i osób prywatnych.

Zapewniamy organizację i medialną oprawę akcji.

RJZKopiowanie materiałów zawartych na stronie - ZABRONIONE