Dzisiejszy dzień

22 sierpień 2019

Aktualny czas
   00:00:00

 Nowości

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na spotkanie wyborcze dnia 01.09.2014 r. o godz. 18:00 które odbędzie się w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej Koło przy ul. Ciołka 19/25.


Wydawnictwo Stowarzyszenia Mieszkańców Grunt To Warszawa WspółpracaStowarzyszenie Spółdzielców Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości "Konfederacja Warszawska"

Początki

Na początku lutego 2011 roku kilkunastoosobowa grupka, wywodząca się z różnych środowisk, postanowiła zorganizować się i założyć Stowarzyszenie skupiające mieszkańców Warszawy. Powodem tej inicjatywy były rozsyłane przez urzędy dzielnic decyzje skutkujące ogromnymi podwyżkami opłat za wieczyste użytkowanie gruntów w Warszawie. Indywidualne działania zmierzające do cofnięcia tych decyzji, opierających się na błędnie wykonanych operatach, nie przynosiły rezultatów.


Z jednostką Urząd się nie liczy.

Duży może więcej ! ! !


Od tamtej pory zgłaszają się osoby z kolejnymi problemami, którymi powinno się zająć Stowarzyszenie. W obszarze naszego zainteresowania znajdują się obecnie sprawy związane z:

Odbywają się regularne spotkania, na których wymieniamy poglądy, doświadczenia i podejmujemy decyzje o kierunkach naszych działań. Przeprowadzamy spotkania z osobami życia społecznego i politycznego mającymi wpływ na wprowadzane zmiany w prawie, na mentalności urzędników i chcących pomóc, również w swojej sprawie. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Warszawy.

Zapraszamy do przyłączenia się do wspólnych działań zmierzających do poprawy jakości naszego życia.


Kopiowanie materiałów zawartych na stronie - ZABRONIONE